Zamknij
REKLAMA

100 gier planszowych do dyspozycji. Listopadowa ZGrana Reda

10:14, 04.11.2017 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

To będzie sześć godzin grania w gry planszowe. W sobotę 4 listopada W Fabryce Kultury w Redzie odbędzię się listopadowa edycja imprezy "ZGrana Reda".


Wydarzenie odbędzie się w budynku Miejskiego Domu Kultury w Redzie, ul. Łąkowa 59a - Fabryka Kultury o godzinie 15 i potrwa aż do godziny 21.

- Przez pełne sześć godzin będzie okazja, by poznać tak nowe, jak i sprawdzone, a wręcz kultowe gry. Gier będzie całe mnóstwo - bo ponad 100 tytułów - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą prowadzący - czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Podczas wcześniejszych edycji ZGranej Redy miały miejsce turnieje i konkursy, podczas listopadowego grania nie będzie jednak mikrofonu i turniejów.

- Listopad to przede wszystkim okazja do zagrania na spokojnie w nowe gry i nadrobienie zaległości. Bez mikrofonu i turniejów - tylko spokojne granie - tłumaczą organizatorzy.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

(G.B)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone