Zamknij
REKLAMA

Pijany i agresywny 43-latek grasował z siekierą

14:36, 13.11.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Wpadł w szał i atakował co popadnie. Zniszczył drzwi, furtkę, oraz groził innemu mężczyźnie.

W ubiegłą sobotę dyżurny z gdańskiego komisariatu VIII otrzymał zgłoszenie o tym, że  na jednej z działek przy ul. Źródlanej jakiś mężczyzna siekierą grozi zgłaszającemu. Agresywny mężczyzna miał też zniszczyć drzwi, furtkę w ogrodzeniu oraz wybić szybę w aucie zgłaszającego mężczyzny. 

Kryminalni przyjechali na miejsce i zaczęli szukać sprawcy - 43-latek ukrył się w pobliskich zaroślach. Został obezwładniony i zatrzymany przez funkcjonariuszy, a potem odprowadzony do aresztu. Mężczyzna był pijany - miał około promil alkoholu w organizmie.

Wczoraj mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz gróźb karalnych. W związku z tym, ze popełnił przestępstwa w warunkach recydywy może mu teraz grozić, za kierowanie gróźb karalnych do 3 lat pozbawienia wolności, a za uszkodzenie mienia kara może wynieść nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

 

 

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (3)

JulkaJulka

2 0

A co mnie obchodzi patologia z Gdańska. 22:41, 13.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TomekTomek

3 0

To jest strona GWE a nie GD, ten post jest bez jakiegokolwiek sensu i mija sie z celem... gratulacje dla administratora za wstawienie tego badziewia 08:06, 14.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

1 0

Najlatwiej skopiowac newsa ze strony gdańskiej policji - za darmo i się nie trzeba narobić. No ale może portal nie ma dosyś pieniędzy albo ludzi żeby robić dobrą robotę. 18:05, 14.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone