Zamknij
REKLAMA

Nietrzeźwa kobieta wiozła dzieci

14:00, 14.11.2017 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z gdańskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwą kierującą, która spowodowała kolizję przy ul. Olimpijskiej w Gdańsku. Kobieta kierując samochodem miała w wydychanym powietrzu blisko promil alkoholu, a w samochodzie przewoziła dwójkę dzieci w wieku 4 i 6 lat.

Rano o godz. 8.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku został powiadomiony o zdarzeniu drogowym przy ul. Olimpijskiej w Gdańsku. Policjanci drogówki natychmiast pojechali na miejsce. Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że 42-latka kierująca samochodem marki Kia ceed jadąc ul. Olimpijską w kierunku ul. Wielkopolskiej nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu i uderzyła w opla astrę.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone