Zamknij
REKLAMA

Groził rodzinie siekierą, usłyszał zarzuty

14:44, 05.12.2017 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Agresywny mężczyzna został zatrzymany po policyjnym pościgu. Był pod wpływem narkotyków.

W minioną sobotę w jednej z gdańskich kamienic mężczyzna odurzony narkotykami groził siekierą pozbawieniem życia członkom swojej rodziny. Poinformowany o tym dyżurny wysłał najbliższy patrol na miejsce. 

Policjanci referatu interwencyjnego w trakcie dojazdu na miejsce interwencji, zauważyli motocyklistę, który na widok policyjnego radiowozu przewrócił się i zaczął uciekać pieszo. Podczas ucieczki mężczyzna wyrzucił z dłoni siekierę. Policjanci wiedząc, że może być to sprawca gróźb karalnych zaczęli biec za mężczyzną, który nie reagował na wydawane mu polecenia. Po krótkim pościgu sprawca został obezwładniony przez policjantów i doprowadzony do radiowozu.

Tak relacjonuje moment zatrzymania gdańska policja. Wczoraj mężczyzna usłyszał 7 zarzutów. Po sprawdzeniu tożsamości agresora w policyjnej bazie danych okazało się, że 34-latka szuka sąd. Miał on odbyć karę pozbawienia wolności za kierowanie samochodem pod wpływem środków odurzających, a podczas jego przeszukania policjanci znaleźli przy nim ukradziony telefon.

Wczoraj policjanci ze Śródmieścia postawili mężczyźnie w sumie 7 zarzutów. Część z nich dotyczyła kierowania gróźb karalnych pozostałe kierowania samochodem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi. Już wkrótce po otrzymaniu analizy pobranej od mężczyzny do badań krwi, zostaną mu uzupełnione zarzuty kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających oraz przywłaszczenie telefonu komórkowego.Dzisiaj mężczyzna zostanie odwieziony do aresztu, w którym zgodnie z decyzja sądu spędzi najbliższe miesiące.

Za kierowanie gróźb karalnych oraz kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazowi do lat trzech.

(K.G)
REKLAMA

Komentarze (1)

AsAs

0 0

Policjanci ze śródmieścia Wejherowa? :-) 20:21, 05.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone