REKLAMA

Było wyjątkowo głośno, kolorowo i radośnie

22:33, 16.07.2017 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Redzki aquapark został oficjalnie otwarty pod koniec lipca ubiegłego roku. W niedzielę popularny obiekt świętował swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji przygotowano mnóstwo atrakcji.

Impreza, która na parking przy kompleksie basenów przyciągnęła prawdziwy tłum, rozpoczęła się od Festiwalu Kolorów. Różnobarwnymi proszkami obrzucali się nawzajem zarówno młodzi ludzie, jak i ich rodzice. Po niezwykle barwnym punkcie programu przyszedł czas na koncerty muzyczne. Na scenie najpierw zaprezentowały się grupy Colored i Sen, po których przeszedł czas na gwiazdy wieczoru, czyli Sarsę i zespół Feel.

- Z okazji pierwszych urodzin, które organizujemy wspólnie z miastem Reda, świętującym w tym roku 50-lecie nadania praw miejskich, postanowiliśmy zorganizować wyjątkową imprezę dla mieszkańców - mówi Aneta Mirończuk, marketing manager redzkiego aquaparku. - Program imprezy staraliśmy się dopasować zarówno do oczekiwań dorosłych, jak i dzieci, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i w wyjątkowy sposób spędzić niedzielne popołudnie.

Warto zaznaczyć, że dla uczestników imprezy na terenie parkingu przy redzkim aquaparku podczas wydarzenia dostępna była Strefa Food Trucków. Urodziny popularny obiekt świętował w ramach letniej trasy koncertowej Lato #naMAXXXa!

(A.W)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018