Strażnik Działu Ochrony Służby Więziennej

Miejsce pracy: Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Realizacja, na zasadach określonych w kodeksie karnym wykonawczym, zadań w zakresie wykonywania kary pozbawienia wolności i tymczasowego aresztowania. Rodzaj zatrudnienia: służba przygotowawcza. ZAPEW
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 05.07.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - nieposzlakowana opinia - niekaralność - zdolnośc do korzystania z pełni praw pubicznych i cywilnych - odpowiednie kwalifikacje zawodowe - zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbroj
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Areszt Śledczy Wejherowo
    Adres: Sobieskiego 302, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 778-79-00
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Podania wraz z ankietą personalną należy dostarczyć osobiście na adres aresztu
    Praca w przedszkolu. Wymagania: wykształcenie wyższe (min. licencjat) pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, doświadczenie min. rok w pracy w przedszkolu. Umowa na zastępstwo od 01.10 do 31.10.2018r
    StPr/18/3013
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.).
    StPr/18/3015
    wynagrodzenie od od 2 775 PLN

    Pielęgnacja zieleni przy budynkach, dbanie o czystość wyznaczonego terenu itd.
    StPr/18/2998
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    Nauczyciel etyki. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Wymiar etatu: 3/18,
    StPr/18/3001
    wynagrodzenie od od 1 571 PLN

    Prowadzenie rejestrów wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON, archiwizacja dokumentów, przygotowywanie danych do sprawozdań, pomoc w realizacji programu "Aktywny samorząd".
    StPr/18/3006
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Praca zgodnie ze stanowiskiem. Praca na terenie woj. pomorskiego, głównie okolice Wejherowa, Trójmiasta. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
    StPr/18/2983
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    OFERTA Z PROGRAMU ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 r. ż. Instalacja i serwis urządzeń i sieci teleinformatycznych. Wymagania: wykształcenie średnie informatyk, prawo jazdy kat. B.
    StPr/18/2989
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Praca w terenie - pow. wejherowski, pucki oraz aglomeracja trójmiejska -budowa , przebudowy i naprawy sieci teletechnicznej -montaz szaf i studni kablowych -montaż masztów do monitoringu -naprawy uszk
    StPr/18.1278
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    - praca z klientem indywidualnym - aktywne pozyskiwanie nowych klientów - budowanie długoterminowych relacji z kilentami - rozwijanie potencjału obecnych klientów firmy - promowanie produktów Miejsce
    StPr/18.1279

    Sprzątaczka Zespołu Gospodarki Materiałowo- Technicznej i Transportu Referatu Wspomagającego. Utrzymanie w bieżącej czystosći przydzielonego rejonu sprzątania, a w szczególności: zamiatanie, mycie po
    StPr/18/2977