Monter instalacji i urządzeń teletechnicznych

Miejsce pracy: Przemysłowa 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Budowa, przebudowy i naprawy sieci teletechnicznej, montaż szaf i studni kablowych, montaż masztów do monitoringu, naprawy uszkodzonych linii i szaf kablowych. Praca na obszarze powaitów wejherowskieg
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 08.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 061,62 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: - dobry stan zdrowia - praca na wysokości - dyspozycyjność, szczególnie w godzinach popołudniowych - sumienność, solidność - umiejętność pracy w grupie Dodatkowe atuty: - uprawnienia SEp do 1 kV - pra
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: CHOPIN Telewizja Kablowa Sp. z o.o.
      Adres: Przemysłowa 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: rekrutacja@tkchopin.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@tkchopin.pl lub osobiście na adres siedziby: ul. Przemysłowa 3, 84-200 Wejherowo Prosimy o dopisanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Prowadzenie zajęć terapeutycznych, opracowywanie planu terapii zajęciowej, pozostałe czynności wynikające z zawodu terapeuty zajęciowego.
      StPr/18/3049
      wynagrodzenie od od 2 510 PLN

      Układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników, docinka, wykonywanie planty pod kostkę, umiejętność pracy w brygadzie. Wymagane chęci do pracy. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
      StPr/18/3055
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

      StPr/18/3056

      Nadzór nad pracownikami, kierowanie robotami brukarskimi. Układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników, docinka, wykonywanie planty pod kostkę, umiejętność pracy w brygadzie. Wynagrodzenie do u
      StPr/18/3057
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      Prace wykończeniowe. Wymagane doświadczenie.
      StPr/18/3058
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Koszenie, odśnieżanie, grabienie, przycinanie żywopłotów, inne prace mniejsze konserwatorskie. Praca na umowę zlecenie lub umowę o prace na czas określony.Wynagrodzenie 2100 zł brutto +premia.
      StPr/18/3025
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Praca w przedszkolu. Wymagania: wykształcenie wyższe (min. licencjat) pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, doświadczenie min. rok w pracy w przedszkolu. Umowa na zastępstwo od 01.10 do 31.10.2018r
      StPr/18/3013

      Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.).
      StPr/18/3015
      wynagrodzenie od od 2 775 PLN

      Pielęgnacja zieleni przy budynkach, dbanie o czystość wyznaczonego terenu itd.
      StPr/18/2998
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      Nauczyciel etyki. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Wymiar etatu: 3/18,
      StPr/18/3001
      wynagrodzenie od od 1 571 PLN