Nauczyciel wspomagający

Miejsce pracy: Obrońców Wybrzeża 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel wspomagający. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Wymiar etatu: 13/20.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.6
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 13.09.2018
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligofrenopedagogika
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Stowarzyszenie Oświatowe
    Adres: Obrońców Wybrzeża 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 672-55-44
    E-mail: spolwejherowo@wp.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prowadzenie zajęć terapeutycznych, opracowywanie planu terapii zajęciowej, pozostałe czynności wynikające z zawodu terapeuty zajęciowego.
    StPr/18/3049
    wynagrodzenie od od 2 510 PLN

    Układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników, docinka, wykonywanie planty pod kostkę, umiejętność pracy w brygadzie. Wymagane chęci do pracy. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
    StPr/18/3055
    wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

    StPr/18/3056

    Nadzór nad pracownikami, kierowanie robotami brukarskimi. Układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników, docinka, wykonywanie planty pod kostkę, umiejętność pracy w brygadzie. Wynagrodzenie do u
    StPr/18/3057
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    Prace wykończeniowe. Wymagane doświadczenie.
    StPr/18/3058
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Koszenie, odśnieżanie, grabienie, przycinanie żywopłotów, inne prace mniejsze konserwatorskie. Praca na umowę zlecenie lub umowę o prace na czas określony.Wynagrodzenie 2100 zł brutto +premia.
    StPr/18/3025
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Praca w przedszkolu. Wymagania: wykształcenie wyższe (min. licencjat) pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, doświadczenie min. rok w pracy w przedszkolu. Umowa na zastępstwo od 01.10 do 31.10.2018r
    StPr/18/3013

    Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.).
    StPr/18/3015
    wynagrodzenie od od 2 775 PLN

    Pielęgnacja zieleni przy budynkach, dbanie o czystość wyznaczonego terenu itd.
    StPr/18/2998
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    Nauczyciel etyki. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Wymiar etatu: 3/18,
    StPr/18/3001
    wynagrodzenie od od 1 571 PLN