Starszy technik Zespołu Łączności i Informatyki

Miejsce pracy: Dworcowa 14, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie zgłoszeń na temat awarii sprzetu łączności i informatyki oraz systemów dozoru elektrycznego. Nadzór nad sprawnością policyjnych systemów łączności radiowej i telefonicznej. Realizacja obo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • praca w zespole
    • samodzielność
    • organizacja pracy własnej
    • obsługa urządzeń biurowych
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: dyspozycyjność, dokładnośc i rztelnośc w wykonywaniu pracy, umiejętnośc komunikowania się, umiejętnośc analizowania powierzonych czynności i obowiązków. Wymagania pożądane: - wykształcenie śrrednie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KOMENDA POWIATOWA POLICJI w Wejherowie
        Adres: Dworcowa 14, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW: 28.09.2018 R. (data wpływu do urzędu) - życiorys - list motywacyjny - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie - k
        Prowadzenie zajęć terapeutycznych, opracowywanie planu terapii zajęciowej, pozostałe czynności wynikające z zawodu terapeuty zajęciowego.
        StPr/18/3049
        wynagrodzenie od od 2 510 PLN

        Układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników, docinka, wykonywanie planty pod kostkę, umiejętność pracy w brygadzie. Wymagane chęci do pracy. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
        StPr/18/3055
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

        StPr/18/3056

        Nadzór nad pracownikami, kierowanie robotami brukarskimi. Układanie kostki brukowej, ustawianie krawężników, docinka, wykonywanie planty pod kostkę, umiejętność pracy w brygadzie. Wynagrodzenie do u
        StPr/18/3057
        wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

        Prace wykończeniowe. Wymagane doświadczenie.
        StPr/18/3058
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Koszenie, odśnieżanie, grabienie, przycinanie żywopłotów, inne prace mniejsze konserwatorskie. Praca na umowę zlecenie lub umowę o prace na czas określony.Wynagrodzenie 2100 zł brutto +premia.
        StPr/18/3025
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Praca w przedszkolu. Wymagania: wykształcenie wyższe (min. licencjat) pedagogika wczesnoszkolna, przedszkolna, doświadczenie min. rok w pracy w przedszkolu. Umowa na zastępstwo od 01.10 do 31.10.2018r
        StPr/18/3013

        Pomiary w terenie i opracowanie dokumentów w biurze (mapy itp.).
        StPr/18/3015
        wynagrodzenie od od 2 775 PLN

        Pielęgnacja zieleni przy budynkach, dbanie o czystość wyznaczonego terenu itd.
        StPr/18/2998
        wynagrodzenie od do 2 600 PLN

        Nauczyciel etyki. Wynagrodzenie wg tabeli MEN. Wymiar etatu: 3/18,
        StPr/18/3001
        wynagrodzenie od od 1 571 PLN