Instruktor terapii zajęciowej

Miejsce pracy: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć terapeutycznych, opracowywanie planu terapii zajęciowej, pozostałe czynności wynikające z zawodu terapeuty zajęciowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne, kierunek: terapeuta zajęciowy
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie mile widziane, zdolności manualne, praca w zespole, cierpliwość, empatia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie
    Adres: Przebendowskiego 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 58 672-15-91
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9-14 pn-pt
    wykonywanie poleceń pracodawcy zgodnie z wymogami BHP
    StPr/18.1411
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Nauczyciel terapii pedagogicznej. Wynagrodzenie wg tabeli MEN.
    StPr/18/3215
    wynagrodzenie od od 2 417 PLN

    Nauczyciel logopeda w placówce kształcenia specjalnego na podstawie karty Nauczyciela. Wymagania: wykształcenie wyższe mgr z przyg. pedagog., kierunek logopedia, przygotowanie pedagogiczne, mile widzi
    StPr/18/3216

    Nauczyciel w placówce kształcenia specjalnego na podstawie karty Nauczyciela. Wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą MEN.
    StPr/18/3217

    Diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku banku poprzez wysoką jakość obsługi, op
    StPr/18/3220
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Dbałosc o stanowisko pracy, przestrzeganie BHP, strzyżenie, koloryzacja i upinanie włosów.
    StPr/18/3244
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Dbałość o stanowisko pracy, przestrzeganie BHP, przedłużanie paznokci różnymi metodami oraz zdobienie.
    StPr/18/3245

    Praca na stanowisku pracownik budowlany. Wymagania: znajomość ogólnych prac remontowo-budowlanych: umiejętność malowania, układania glazury, montowania płyt K-G. Praca w terenie.
    StPr/18/3246
    wynagrodzenie od od 4 210 PLN

    Praca zgodnie ze stanowiskiem. Na terenie woj. pomorskiego.
    StPr/18/3247
    wynagrodzenie od od 6 362,5 PLN

    Przygotowanie towaru do sprzedaży. Wymagania: wykształcenie zawodowe.
    StPr/18/3190
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN