Kierownik budowy

Miejsce pracy: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca zgodnie ze stanowiskiem. Na terenie woj. pomorskiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 6 362,5 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane uprawnienia do wykjonywania pracy na stanowisku kierownik budowy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHU "FRONTEX" Tomasz Dyczyj
      Adres: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 509-587-800
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      wykonywanie poleceń pracodawcy zgodnie z wymogami BHP
      StPr/18.1411
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Nauczyciel terapii pedagogicznej. Wynagrodzenie wg tabeli MEN.
      StPr/18/3215
      wynagrodzenie od od 2 417 PLN

      Nauczyciel logopeda w placówce kształcenia specjalnego na podstawie karty Nauczyciela. Wymagania: wykształcenie wyższe mgr z przyg. pedagog., kierunek logopedia, przygotowanie pedagogiczne, mile widzi
      StPr/18/3216

      Nauczyciel w placówce kształcenia specjalnego na podstawie karty Nauczyciela. Wysokość wynagrodzenia zgodnie z tabelą MEN.
      StPr/18/3217

      Diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku banku poprzez wysoką jakość obsługi, op
      StPr/18/3220
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Dbałosc o stanowisko pracy, przestrzeganie BHP, strzyżenie, koloryzacja i upinanie włosów.
      StPr/18/3244
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Dbałość o stanowisko pracy, przestrzeganie BHP, przedłużanie paznokci różnymi metodami oraz zdobienie.
      StPr/18/3245

      Praca na stanowisku pracownik budowlany. Wymagania: znajomość ogólnych prac remontowo-budowlanych: umiejętność malowania, układania glazury, montowania płyt K-G. Praca w terenie.
      StPr/18/3246
      wynagrodzenie od od 4 210 PLN

      Praca zgodnie ze stanowiskiem. Na terenie woj. pomorskiego.
      StPr/18/3247
      wynagrodzenie od od 6 362,5 PLN

      Przygotowanie towaru do sprzedaży. Wymagania: wykształcenie zawodowe.
      StPr/18/3190
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN