Kierowca C+E

Miejsce pracy: Tartaczna 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Przewożenie ładunków pojazdami firmy po krajach Niemcy, Holandia, Belgia z naczepą. Wyjazdy są w poniedziałki a powroty w piątki. Wymagania: wykształcenie zawodowe, staż pracy min 0,5 roku, komunikaty
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 06.11.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kategorii C+E
      Wymagania pożądane
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie min 0,5 roku, dokumenty uprawniające do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy - możliwość sfinansowania przez pracodawcę odświeżenia np. karty kierowcy lub kursu na przewóz rzeczy - d
        Pracodawca: PWB TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Adres: Tartaczna 1, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 604 773 007
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą telefoniczny.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Zadania osoby na stanowisku Piecowy-wytapiacz Obsługa pieca do wytapiania metalu Nadzorowanie procesu topienia Wykonywanie czynności związanych z wytapianiem,
        StPr/18/3451
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Poszukujemy: - Elektryków - instalatorów sieci elektrycznych w budynkach (mile widziani elektrycy z uprawnieniami SEP do 1kW) - Instalatorów sieci komputerowych strukturalnych i światłowodowych - Inst
        StPr/18/3440
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Prowadzenie kadr, zawieranie umów, sporządzanie raportów, sprawozdań.
        StPr/18/3437
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN

        Nauczyciel wychowawca grup wychowawczych. Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogika ogólna lub resocjalizacja, komunikatywna znajomość języka angielskiego, kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogi
        StPr/18/3404
        wynagrodzenie od od 2 417 PLN

        Obsluga sprzętu kosmetycznego, manicure, pedicure, masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne.
        StPr/18/3411

        -Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych -Usuwanie awarii z zakresu elektroniki --Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej mas
        StPr/18/3391
        wynagrodzenie od od 3 900 PLN

        Prace fizyczne, magazynowanie, składanie, układanie gotowych wyrobów produkcyjnych z drewna, załadunek. Praca w godz. 7-15.
        StPr/18/3393
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Naprawa i konserwacja pojazdów.
        StPr/18/3394
        wynagrodzenie od od 4 400 PLN

        Praca na stanowisku pracownik budowlany. Praca w terenie. Wymiar czasu pracy: 40h/tydzień.
        StPr/18/3395
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych, kompleksowa realizacja zlecń, przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy, obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków. D
        StPr/18/3396
        wynagrodzenie od 2 300 - 2 500 PLN