Elektryk/Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Przemysłowa 36, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: -Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych -Usuwanie awarii z zakresu elektroniki --Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej mas
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.11.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Umiejętność obsługi sterowników i programatorów [Uprawnienie 1] : uprawnienia SEP do 1 kV [Umiejętność 1] : Umiejętność w zakresie prac elektromonterskich i elktromechanicznych
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Cementownia Wejherowo Sp. z o.o.
    Adres: Przemysłowa 36, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Piotr Stobiński
    Numer telefonu: 510 004 612
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Zadania osoby na stanowisku Piecowy-wytapiacz Obsługa pieca do wytapiania metalu Nadzorowanie procesu topienia Wykonywanie czynności związanych z wytapianiem,
    StPr/18/3451
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Poszukujemy: - Elektryków - instalatorów sieci elektrycznych w budynkach (mile widziani elektrycy z uprawnieniami SEP do 1kW) - Instalatorów sieci komputerowych strukturalnych i światłowodowych - Inst
    StPr/18/3440
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Prowadzenie kadr, zawieranie umów, sporządzanie raportów, sprawozdań.
    StPr/18/3437
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Nauczyciel wychowawca grup wychowawczych. Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogika ogólna lub resocjalizacja, komunikatywna znajomość języka angielskiego, kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogi
    StPr/18/3404
    wynagrodzenie od od 2 417 PLN

    Obsluga sprzętu kosmetycznego, manicure, pedicure, masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne.
    StPr/18/3411

    -Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych -Usuwanie awarii z zakresu elektroniki --Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej mas
    StPr/18/3391
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Prace fizyczne, magazynowanie, składanie, układanie gotowych wyrobów produkcyjnych z drewna, załadunek. Praca w godz. 7-15.
    StPr/18/3393
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Naprawa i konserwacja pojazdów.
    StPr/18/3394
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Praca na stanowisku pracownik budowlany. Praca w terenie. Wymiar czasu pracy: 40h/tydzień.
    StPr/18/3395
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych, kompleksowa realizacja zlecń, przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy, obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków. D
    StPr/18/3396
    wynagrodzenie od 2 300 - 2 500 PLN