Pracownik budowlany

Miejsce pracy: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku pracownik budowlany. Praca w terenie. Wymiar czasu pracy: 40h/tydzień.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 07.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - znajomość ogólnych prac remontowo-budowlanych: umiejętność malowania, układania glazury, montowania płyt K-G
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHU "FRONTEX" Tomasz Dyczyj
    Adres: 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 509 587 800
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, kontakt z pracodawcą telefoniczny.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Oferta z programu zatrudnienie osób do 30 roku życia. Sprzedaż kwiatów, układanie towaru, sprzątanie, sporządzanie bukietów, aranżacji, obsługa klientów. Wymagania: wykształcenie zawodowe, chęci do pr
    StPr/18/3420
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Nauczyciel wychowawca grup wychowawczych. Wykształcenie wyższe magisterskie pedagogika ogólna lub resocjalizacja, komunikatywna znajomość języka angielskiego, kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogi
    StPr/18/3404
    wynagrodzenie od od 2 417 PLN

    Obsluga sprzętu kosmetycznego, manicure, pedicure, masaż twarzy, zabiegi kosmetyczne.
    StPr/18/3411
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    -Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej maszyn oraz urządzeń produkcyjnych -Usuwanie awarii z zakresu elektroniki --Zabezpieczenie ciągłości produkcji i sprawności technicznej mas
    StPr/18/3391
    wynagrodzenie od od 3 900 PLN

    Prace fizyczne, magazynowanie, składanie, układanie gotowych wyrobów produkcyjnych z drewna, załadunek. Praca w godz. 7-15.
    StPr/18/3393
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Naprawa i konserwacja pojazdów.
    StPr/18/3394
    wynagrodzenie od od 4 400 PLN

    Praca na stanowisku pracownik budowlany. Praca w terenie. Wymiar czasu pracy: 40h/tydzień.
    StPr/18/3395
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych, kompleksowa realizacja zlecń, przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy, obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków. D
    StPr/18/3396
    wynagrodzenie od 2 300 - 2 500 PLN

    Przewożenie ładunków pojazdami firmy po krajach Niemcy, Holandia, Belgia z naczepą. Wyjazdy są w poniedziałki a powroty w piątki. Wymagania: wykształcenie zawodowe, staż pracy min 0,5 roku, komunikaty
    StPr/18/3388
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Pomoc uczniom w poznawaniu własnych umiejętności związanych z wyborem zawodu. Praca w ramach projektu 3.3.1 RPO WP 2014-2020. Wynagrodzenie zgodne z tabelą MEN.
    StPr/18/3389