nr oferty: StPr/18/0045, ważna od 2018-01-05 do 2018-02-04

Umiejętności

umiejętności krawieckie, minimalne doświadczenie w szyciu,

Zakres obowiązków

Szycie pokrowców samochodowych, zagłowków, firanek do autobusów. Konieczne jest doświadczenie zawodowe. Osoba pomysłowa, kreatywna. Praca w godz. 7-15 lub 8-16. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od kwalifiakcji i umiejętności.
wynagrodzenie od 2100 PLN
Kontakt z Urzędem Pracy
(58) 677-63-00
sekretariat@pupwejherowo.pl
Z ofert mogą korzystać osoby zarejestrowane jako bezrobotne lub poszukujące pracy zarejestrowane w PUP w Wejherowie

Umieszczanie informacji na stronie BIP, prowadzenie księgi ucznów i ewidencji dzieci, nadzorowan ie wypełniania obowiązku szkolnego przez dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, prowadzenie dokumentacji związanej z ruchem uczniów, prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania, wydawanie legotymacji szkolnych, zamawianie i wydawanie legitymacji służbowych, zabezpieczenie i przechowywanie pieczęci urzędowych, prowadzenie księgi inwentarzowej, prowadzenie rejestru wypadkowości uczniów, wysyłanie i przyjmowanie korespondencji, rozliczanie zakupu i zużycia znaczków pocztowych i kosztów innych przesyłek, prowadzenie dziennika korespondencji, sporządzanie sprawozdań dotyczących szkoły (GUS, SIO, zamówień publicznych itp), prowadzenie spraw związanych z działalnością socjalną, wykonywanie prac kancelaryjnych i biurowych, przestrzeganie i nadzorowanie obiegu dokumentów szkolnych. Praca w niepełnym wymiarze, 3/4 etatu.
StPr/18/0053
od 2018-01-08 do 2018-01-31
wynagrodzenie od 1850 PLN

Opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć edukacyjnych, czynności porządkowo-pomocnicze. Praca na trzy zmiany: 6.30-14.30, 8-16, 9-17. Wymiar etatu do uzgodnienia (pełen lub pół etatu). Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji kandydata. Dodatkowe uprawnienia/kursy dodatkowo gratyfikowane.
StPr/18/0052
od 2018-01-05 do 2018-02-04
wynagrodzenie od 2500 PLN

Obsługa maszyny drukarskiej typu offset.
StPr/18/0051

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. PROGRAM-ZATRUDNIENIE OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, organizacja kalendarza spotkań zarządu, wprowadzanie wyciągów bankowych w PLN i EUR. Obsługa klienta- stacjonarna i elektroniczna w języku obcym, obsługa centrali telefonicznej, sporządzanie pism i zestawień, tabel, sprawozdzań. Wyszukiwanie informacji w internecie, rezerwowanie hoteli i biletów lotniczych.
StPr/18/0050
od 2018-01-05 do 2018-12-31

Utrzymanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń i najbliższego otoczenia przed wejściem do budynku. Rodzaj zatrudnienia - umowa zlecenie. Miejsce wykonywania pracy Dąbrówka, ul. Łąkowa 1, gmina Luzino.
StPr/18/0049
od 2018-01-05 do 2018-01-31
wynagrodzenie od 13.7 PLN

Przygotowanie odzieży do prania, załadunek pralek i suszarek, sortowanie i pakowanie odzieży do wysyłki, pomoc w pracach mających na celu utrzymanie porządku w pomieszczenaich magazynu, udział w przygotowywaniu okresowych inwentaryzacji/ towarów magazynowych. Rodzaj zatrudnienia - umowa zlecenie (w późniejszym terminie będzie możliwość otrzymania umowy o pracę). Miejsce wykonywania pracy Reda.
StPr/18/0048

Szycie różnego rodzaju odzieży.
StPr/18/0047

Udzielanie pomocy w wyborze zawodu i kierunku kształcenia w formie grupowych i indywidualnych porad zawodowych. Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.
StPr/18/0046

StPr/18/0045

Opieka nad osobami starszymi i chorymi, pomoc przy czynnościach codziennych, higiena, pomoc w żywieniu, pomoc w poruszaniu się. Praca stacjonarna w systemie zmianowym 12/24 godz. Pracodawca jest otwarty również na nawiązanie współpracy na podstawie umowy zlecenia. Sposób aplikowania: telefonicznie 601-65-34-90 lub mailowo: ds-zw@wp.pl. Miejsce wykonywania pracy Dom Seniora Zielone Wzgórze.
StPr/18/0044
wynagrodzenie od 2700 PLN