REKLAMA

REKLAMA
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
13:33, 10.08.2017
Ważne, by praca przynosiła satysfakcję i umożliwiała rozwój zawodowy, a także osobisty. Możesz rozważyć zmianę miejsca zatrudnienia lub zawodu, jeśli czujesz, że przestałeś czerpać korzyści z tego, co robisz.
13:31, 10.08.2017
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej pracodawca stara się zweryfikować, czy posiadamy kwalifikacje i umiejętności, o których wspomnieliśmy w CV. Nie powinien poruszać pewnych tematów, szczególnie tych, które dotyczą życia osobistego. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, na jakie pytania nie musimy odpowiadać w trakcie spotkania z rekruterem.
13:28, 10.08.2017
Pracując w oparciu o nie, nie musimy wypełniać poleceń przełożonych. Umowy cywilnoprawne są elastyczne, ale nie zapewniają nam wielu uprawnień, z jakimi wiąże się wykonywanie obowiązków na podstawie stosunku pracy. Sprawdź, czym charakteryzuje się umowa-zlecenie.
10:46, 08.08.2017
Czy ktokolwiek zastanawiał się tak głębiej, czemu w pewnym wieku chcielibyśmy mieć skórę delikatną jak niemowlak?
10:18, 07.08.2017
Zakupy przez internet, stają się coraz bardziej popularne. Czynników, które w bezpośredni sposób na to wpływają, jest bardzo dużo. Przede wszystkim jednak, ważne jest to, że kupując online, oszczędzamy bardzo dużo czasu. Możemy też dokładnie zastanowić się nad tym, czy faktycznie ten produkt będzie dla nas najlepszy. Co więcej, kupowanie przez internet, jest też w dużej mierze znacznie tańsze. No właśnie – skoro tyle plusów płynie z zakupów przez internet, to dlaczego bardzo często dzieje się tak, że koszyk, mimo wejścia na stronę sklepu, jest pusty a klient niczego nie kupi? Przyczyny mogą być tutaj bardzo różne.
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017