Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Operator obrabiarek CNC

Data dodania: 2018-09-10 13:31:32ID: 1140

510Pokaż numerzgloszenia@talentyrezultaty.pl

Międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Wejherowa
Nr ref.: OC/30/GK

Zadania
? realizacja zadań wytwarzania elementów mechanicznych z użyciem obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC),
? programowanie obrabiarek (Siemens), nastawianie parametrów obróbki,
? konfigurowanie i uzbrajanie narzędziowe obrabiarek,
? kontrola zużycia narzędzi,
? realizacja planów produkcyjnych,
? realizacja zapisów związanych z samokontrolą jakości wytwarzanych elementów,
? dbanie o stan techniczny urządzeń - czyszczenie i konserwacja.

Firma oferuje:
? pracę na nowoczesnych obrabiarkach sterowanych numerycznie,
? szkolenia zawodowe od pierwszego dnia pracy (w tym zagraniczne),
? stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
? możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
? konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Wymagania:
? umiejętność obsługi obrabiarek CNC lub doświadczenie w zakresie technologii obróbki metali i chęć przyuczenia,
? umiejętność czytania rysunku technicznego,
? umiejętność pracy z urządzeniami pomiarowymi,
? dokładność oraz stosowanie zasad bezpieczeństwa,
? bardzo dobra samodyscyplina i organizacja pracy,
? gotowość do pracy zmianowej.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: zgloszenia@talentyrezultaty.pl i dołączenie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Małgorzata Prawdzik Talenty i Rezultaty z siedzibą w Gdańsku do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."