Promuj to ogłoszenie

Konserwator

Data dodania: 2017-08-03 14:40:40ID: 48

sekretariat@eurocar.pl

Opis stanowiska:
utrzymywanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń
dbałość o sprawność instalacji elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
prace konserwatorskie i naprawcze sieci wod-kan; ciepłowniczej i elektrycznej
nadzór nad narzędziownią
prace porządkowe

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe techniczne
minimum 3 letni staż pracy na stanowisku konserwatora
potwierdzone kwalifikacje zawodowe
uprawnienia SEP
prawo jazdy kat. B
dyspozycyjność
obowiązkowość
samodzielność

Oferujemy:
bardzo ciekawą pracę
umowę o pracę
stabilne warunki finansowe uzależnione od wyników w pracy i zaangażowania
bardzo dobre warunki socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z Ustawą z o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97)