Promuj to ogłoszenie

doradca klienta

Data dodania: 2017-08-10 16:03:04ID: 55

rekrutacja@tpdf.pl

Poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku w Wejherowie.

Zakres obowiązków:
? kompleksowa obsługa w zakresie produktów bankowych,
? sprzedaż produktów bankowych,
? pozyskiwanie klientów, utrzymywanie z klientami stałych dobrych relacji,
? realizacja założonych planów sprzedażowych,
? kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:
? doświadczenie w obsłudze klienta,
? umiejętność budowania długofalowych relacji,
? wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
? komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
? preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

Oferujemy :
? umowę o pracę, stabilne zatrudnienie,
? szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
? możliwości rozwoju zawodowego,
? atrakcyjne warunki finansowe
? pracę w przyjaznej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja@tpdf.pl