REKLAMA

VOLLMERS Große Rassen naturalna karma dla psów

Data dodania: 2017-07-20 11:24:39

Opis

VOLLMERS Große Rassen naturalna karma dla wszystkich dużych ras

Große RassenKarma dostępna w oryginalnych opakowaniach 15 kg.

Dostępna jest także możliwość zakupu opakowania 5 kg oraz 1 kg (odważamy i wysyłamy w szczelnie zamkniętym opakowaniu zastępczym)

Karma specjalnie opracowana dla psów ras dużych i olbrzymich.

Psy ras dużych ze względu na swój wrażliwy przewód pokarmowy oraz w trosce o ich stawy potrzebują wyjątkowej karmy. Ponieważ mają skłonności do połykania karmy, chrupki zostały uformowane w większe krokiety co uniemożliwia ich połykanie, a jednocześnie skutecznie czysci zęby. Dzięki specjalnemu kształtowi krążka w przypadku połknięcia zostanie on szybciej rozłożony przez wniknięcie soków trawiennych.

Dodatek przetworzonego jęczmienia reguluje poziom cukru we krwi i zapobiega skrętowi żołądka.

W skład karmy wchodzi suszone mięso wołowege i drób. Zawartość oleju z łososia, który jest źródłem kwasów tłuszczowych Omega 3 i 6 zapewnia doskonałą kodycję sierści, skóry oraz układu nerwowego. W oleju z łososia tłoczonym na zimno występują kwasy EPA i DHA, które pozytywnie wpływają na prawidłowy metabolizm, zapobiegają chorobom serca, alergiom, osłabieniom organizmu, zaburzeniom płodności, chorobom naczyniowym oraz doskonale wpływają na kości od pierwszych lat naszych pupili po wiek seniorski. Poprzez dodatek do karmy tlenków glinowych woda jest absorbowana z kału przez co psy nie mają problemu z luźnym stolcem. Dla utrzymania zdrowych stawów i chrząstek do karmy dodany jest BIO Vital Kompleks z wysoką zawartością ekstraktu z muszli małży.

Odporność wspiera dodatek przeciwutleniach, witamin E i C oraz selenu.

Błonę śluzową żołądka chronią substancje śluzowe zawarte w siemieniu lnianym.

Skład: suszony drób ( kurczak, indyk, kaczka, kura), ryż, kukurydza ,pszenica, jęczmień, tłuszcz drobiowy, skwarki ,mączka mięsna, wysłodki buraczane, mączka rybna, wysłodki z marchwi, ziemia okrzemkowa, cykoria, mączka chleba świętojańskiego, olej z łososia, hydrolizowana wątróbka drobiowa, siemię lniane, chlorek sodu, drożdże, pełne jajko, mączka alg morskich, żelatyna, Yucca Schidigera, ekstrakt z muszli, diabelski pazur

Kontakt ze sprzedającym

691Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018