Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy Redy z Kartami Seniora

14:09, 08.03.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Będą mogli korzystać z szeregu zniżek na terenie całego kraju. Mieszkańcy Redy otrzymali Ogólnopolskie Karty Seniora.

Spotkanie, w ramach którego karty trafiły do swoich nowych właścicieli, odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz miasta, którzy zapewniali, że robią wszystko, aby kreować politykę senioralną i aktywizować środowisko osób starszych.

- Bardzo zależy nam na tym, żeby seniorzy czuli się dobrze w Redzie i myślę, że nasze działania spotykają się z pozytywnym oddźwiękiem – mówił burmistrz Krzysztof Krzemiński.

Ogólnopolska Karta Seniora z wyglądu przypomina dowód osobisty. Uprawnia do tańszych przejazdów, zniżek w sklepach bądź restauracjach, czy też darmowych wejść do muzeów w różnych częściach kraju. Szczegółowa lista firm, które przyłączyły się do programu, dostępna jest na stronie www.glosseniora.pl.

- O możliwości otrzymania Ogólnopolskiej Karty Seniora dowiedziałam się z prasy – zapewnia pani Janina z Redy. - Lubię podróżować, czy też chodzić do kina bądź teatru. W związku z tym liczę nie tylko na korzyści finansowe, ale i duchowe.

Ogólnopolska Karta Seniora jest bezpłatna. Aby ją otrzymać, należy wypełnić i złożyć odpowiedni formularz. W wypełnieniu dokumentu pomagają pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Redzie. Ogólnopolska Karta Seniora wydawana jest na czas nieokreślony i nie można jej udostępniać innym osobom.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone