Zamknij
REKLAMA

Lada dzień rusza „Lipiec w Rumi”. Będzie się działo!

18:16, 25.06.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Ewa Farna (mat. prasowe)

Na początek – koncert gwiazd, a później – kolejne ciekawe wydarzenia. W Rumi pojawią się m.in. Marcin Gortat i Ewa Chodakowska.

Akcja „Lipiec w Rumi” zaczyna się już w tym tygodniu. W niedzielę na stadionie MOSiR o godz. 20 wystąpi zespół Pectus. Następnie około 21:30 na scenie pojawi się Ewa Farna. Z powodu koncertu utworzone zostaną dodatkowe miejsca parkingowe: przy targowisku oraz przy cmentarzu (pomiędzy ul. Sobisława i Cmentarną).

Niespełna tydzień później, w sobotę, 7 lipca do wspólnego treningu zaprosi Ewa Chodakowska, która wraz z ekipą Be Active Tour zawładnie stadionem MOSiR od południa do godz. 17:30. 13 lipca na hali MOSiR swój jedenasty camp poprowadzi Marcin Gortat. Dzieci w wieku od 9 do 13 lat rozpoczną trening z gwiazdą NBA o godz. 11, a klinika dla juniorów (14-17 lat) ruszy o godzinie 15.

Miłośnicy różnorodnych smaków będą mogli napełnić swoje brzuchy podczas Zlotu Food Trucków, który potrwa aż dwa dni (21 i 22 lipca), w godzinach od 10 do 20 w parku przy Miejskim Domu Kultury w Rumi (ul. Mickiewicza 19).

Tegoroczny „Lipiec w Rumi” zakończy się mocnym muzycznym akcentem, a dokładniej koncertem w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej (28 lipca). Artyści rozpoczną swój występ o godz. 19 na terenie boiska „Salos” (ul. Bukowa 13).

 

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone