Zamknij
REKLAMA

Rozdajemy bilety na koncert. Zgarnij wejściówki!

13:34, 24.08.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Wygraj podwójne zaproszenie do Filharmonii Kaszubskiej. Startujemy z konkursem, w którym do zgarnięcia są wejściówki na koncert Krystyny Prońko.

Jazzujący, kameralny, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert zaplanowany został na 12 września. Obok piosenek jazzowych, takich jak „God Bless The Child”, „Mood Indigo”, „Girl From Ipanema”, „I Got Rythm”, „Autumn Leaves” w Filharmonii Kaszubskiej usłyszeć będzie można również m.in. walczyk z filmu „Halo Szpicbródka”, „Biedna”, „Szeptem”. Program koncertu wypełniają także takie hity jak: „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty” czy „Niech moje serce kołysze ciebie do snu”, a także piosenki z nowego repertuaru artystki.

W związku ze zbliżającym się koncertem organizujemy konkurs dla Czytelników. Zasady zabawy są proste, a zapoznać się z nimi można w dziale „Konkursy”, gdzie również opublikowany został regulamin zmagań.

Zaznaczamy, że wszystkie konkursy, które organizujemy na łamach portalu, dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Dlatego nie zwlekaj i już dzisiaj załóż swoje konto na Gwe24.pl.

 

 

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone