Zamknij
REKLAMA

Będzie modernizacja sieci. Nie będzie wody

15:44, 08.10.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Jak informuje PEWiK, w najbliższą środę w godz. 8-17 w rejonie ul. Chopina w Wejherowie nastąpi przerwa w dostawie wody. Powód: prace remontowo-eksploatacyjne na sieci wodociągowej.

Wody w kranach nie będzie w sporej części północnej części miasta, począwszy od ul. Zwycięstwa do ul. Chopina - na wysokości szpitala, poprzez ul. Staromłyńską od nr 1 do 17 wraz ze sklepami: Kaufland i Markisol, a skończywszy na ul. Nadrzecznej, od ul. Chopina do Wczasowej.

W związku z planowanymi pracami mieszkańcy powinni zabezpieczyć potrzebną ilość wody na czas trwania robót. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przeprasza za utrudnienia związane z modernizacją.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (2)

goscgosc

0 0

woda w Bolszewie ul Wspolna ,byla tlusta i miala dziwny proszek ,osad byl szary i ciezko bylo go usunac ,ostatnio jakby tluszcz z wody zniknal ,zobaczymy na jak dlugo , ludzie woza wode ze sklepu ,ale ona wcale nie jest bezpieczna,obserwujemy nadal 03:07, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ewaewa

1 0

Bardzo bysmy chcieli napic sie wody z kranu ,tak jak to bylo w Gdyni , PEWIK to w koncu ta sama firma ,ktora obsluguje i Gdynie i Wejherowo a chodzi o Bolszewo ,woda tutaj byla ,gesta ,tlusta ,po prostu ohydna ,po rzekomej modernizacji jest nieco lepiej ale nie calkiem dobrze,na sciankach szklanki pozostaje bialy osad,co to jest ? I dlaczego placimy za wode sredniej jakosi jak za bardzo dobra ? 10:35, 13.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone