Zamknij
REKLAMA

Zrób mikołajkowe zdjęcie i zgarnij wyjątkową nagrodę!

14:34, 06.12.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Dziś, czyli 6 grudnia, Mikołaj ma mnóstwo pracy. Jeśli gdzieś go spotkacie albo otrzymacie od niego prezent, koniecznie wykonajcie pamiątkową fotografię.

Do udziału w zabawie zachęcamy wszystkich - zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Aby móc zgarnąć nagrodę, wystarczy zrobić sobie zdjęcie podczas mikołajkowej zabawy i zamieścić je pod facebook'owym postem o konkursie. Czekamy na fotografie nie tylko ze świętym Mikołajem, ale też zdjęcia z mikołajkowymi prezentami bądź fotorelacje z zabaw organizowanych z okazji Mikołajek.

Na zgłoszenia czekamy do najbliższej niedzieli, do końca dnia. Spośród wszystkich uczestników zabawy wybierzemy pięć osób, z których każda otrzyma jednorazową wejściówkę no-limit (ważną przez miesiąc od dnia rozstrzygnięcia konkursu) do funparku Crocolandia, który mieści się w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 51.

Zaznaczamy, że nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na łamach papierowego i elektronicznego wydania Gwe24.pl. Osoba nadsyłająca oświadcza, że jest autorem fotografii i dysponuje do niej prawami autorskimi.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone