Zamknij
REKLAMA

Zrób mikołajkowe zdjęcie i zgarnij wyjątkową nagrodę!

14:34, 06.12.2018 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Dziś, czyli 6 grudnia, Mikołaj ma mnóstwo pracy. Jeśli gdzieś go spotkacie albo otrzymacie od niego prezent, koniecznie wykonajcie pamiątkową fotografię.

Do udziału w zabawie zachęcamy wszystkich - zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Aby móc zgarnąć nagrodę, wystarczy zrobić sobie zdjęcie podczas mikołajkowej zabawy i zamieścić je pod facebook'owym postem o konkursie. Czekamy na fotografie nie tylko ze świętym Mikołajem, ale też zdjęcia z mikołajkowymi prezentami bądź fotorelacje z zabaw organizowanych z okazji Mikołajek.

Na zgłoszenia czekamy do najbliższej niedzieli, do końca dnia. Spośród wszystkich uczestników zabawy wybierzemy pięć osób, z których każda otrzyma jednorazową wejściówkę no-limit (ważną przez miesiąc od dnia rozstrzygnięcia konkursu) do funparku Crocolandia, który mieści się w Wejherowie przy ul. Gdańskiej 51.

Zaznaczamy, że nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na łamach papierowego i elektronicznego wydania Gwe24.pl. Osoba nadsyłająca oświadcza, że jest autorem fotografii i dysponuje do niej prawami autorskimi.

(A.W)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone