Zamknij
REKLAMA

W Wejherowie będzie można porozmawiać o zdrowiu

12:41, 07.01.2019 | źródlo: www.wejherowo.pl
REKLAMA
Skomentuj

We wtorek 15 stycznia w Filharmonii Kaszubskiej odbędzie się spotkanie z cyklu: Porozmawiajmy o zdrowiu ze „Szpitalami Pomorskimi”, które poświęcone zostanie profilaktyce chorób nowotworowych, w tym nowotworów piersi, chirurgii okołoplastycznej i leczeniu.


Gośćmi spotkania, które rozpocznie się o godz. 17, mają być wybitni specjaliści onkolodzy oraz chirurdzy onkologiczni z jedynego na Pomorzu akredytowanego Breast Unit - Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni kierowanym przez prof. dr hab. n. med. Wiesława J. Kruszewskiego.

- Zachęcam mieszkańców Wejherowa do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego specjaliści zachęcać będą do profilaktyki chorób nowotworowych, które są chorobą cywilizacyjną XXI wieku – mówi Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa. - Podopieczni Fundacji Pokonaj Raka - osoby doświadczone chorobą nowotworową, opowiedzą o swojej walce z chorobą i tym, co w nich ona wyzwoliła. Do profilaktyki zachęcać będą poprzez oswajanie choroby, pokazywanie pozytywnych przykładów „wygranych”, przełamując w ten sposób lęk i strach.

Uczestnicy skorzystać będą mogli z porad dietetycznych, a po spotkaniu wziąć udział w wernisażu fotografii przygotowanej przez Fundację Pokonaj Raka, które następnie ozdobią Poradnię Onkologiczną Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Dodajmy, że Fundacja od ponad jednenastu lat kieruje swoje działania dla osób doświadczających choroby nowotworowej.

(źródlo: www.wejherowo.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (3)

po rakupo raku

9 1

To są jakieś jaja!!! Chorowałam na raka i została w sposób wysoce nieprofesjonalny potraktowana przez jednego z "wybitnych autorytetów onkologii". Byłam prywatnie na wizycie zapłaciłam 180 zł miałam przyjechać na drugi dzień rano do szpitala na 8. Autorytet zapominiał że miał sympozjum i kasa poszła!!!!!!! Jak jesteś chory pamiętaj musisz mieć worek kasy na badania ale prywatnie. Po raku też!!!To może przeżyjesz. Autorytet nie stoi na sympozjum autorytet leczy. Taka prawda. Każdy kto miał chorego wie. Profilaktyka tak ale za kasę. 18:00, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EwaEwa

5 0

porozmawiać?????? zacznijcie leczyć na nie rozmawiać co komu po gadaniu jak na badania czeka się miesiącami chyba że ma się odpowiednią pensję samorządową na stanowisku to można chorować i rozmawiać i płacić każdy wie że ma się badać dajcie ludziom pensje to sobie poradzą 09:30, 08.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChoryChory

5 0

Rozmowy o leczeniu są bardziej opłacalne niż samo leczenie pacjenta. A pokazówka duża... 14:02, 08.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone