Zamknij
REKLAMA

Komendant odchodzi na emeryturę. Kto na jego miejsce?

18:50, 11.01.2019 | źródło: UM Rumia
REKLAMA
Skomentuj

Po blisko trzydziestu latach pracy w policji oraz półrocznej służbie jako pełniący obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Rumi, młodszy inspektor Sławomir Król przechodzi na emeryturę. Kierownictwo nad rumskim komisariatem przejmie nadkomisarz Krystian Herbasz.

Uroczystość, podczas której policjanci oraz pracownicy lokalnych instytucji pożegnali byłego już komendanta, odbyła się w piątek na terenie Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Rumi, w tym burmistrz Michał Pasieczny, komendant straży miejskiej- Roman Świrski oraz przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa - Krzysztof Woźniak. Zwieńczeniem uroczystości było wręczenie upominków ustępującemu komendantowi oraz powierzenie obowiązków komendanta Komisariatu Policji w Rumi, nadkomisarzowi Krystianowi Herbaszowi, który został delegowany z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Przebieg służby ustępującego komendanta: Młodszy inspektor Sławomir Król rozpoczął służbę w policji w 1991 roku. To doświadczony oficer, który niemal od początku związany był z pionem dochodzeniowo-śledczym. W latach 2006-2017 pełnił stanowisko naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w wejherowskiej komendzie. Od 1 lutego 2017 roku zajmował stanowisko zastępcy komendanta Komisariatu Policji w Rumi, a od 3 kwietnia 2018 roku pełnił obowiązki komendanta w tej jednostce.

(źródło: UM Rumia)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone