Zamknij
REKLAMA

Żałoba po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza

11:10, 15.01.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

W urzędach opuszczono flagi do połowy masztu i przepasano je kirem. W związku ze śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza na terenie województwa pomorskiego obowiązuje żałoba narodowa.

- Odpowiadając na potrzebę zamanifestowania jedności społecznej, podjąłem decyzję o ogłoszeniu żałoby narodowej na terenie województwa pomorskiego, która trwać będzie do dnia pogrzebu śp. Prezydenta Pawła Adamowicza – informuje Dariusz Drelich, wojewoda pomorski.

W związku z wydarzeniami, które miały miejsce podczas gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w wejherowskich szkołach podstawowych przeprowadzone zostaną pogadanki na temat przemocy i nienawiści.

- Nikt nie jest w stanie zrozumieć bólu Rodziny i trudno słowami opisać tę tragedię – podkreśla Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa - Składam najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Pawła Adamowicza. Łączę się w smutku i modlitwie za Jego duszę z pogrążoną w żalu Rodziną, Przyjaciółmi, Współpracownikami, Samorządowcami oraz Mieszkańcami Polski i Pomorza, którzy opłakują śmierć Pawła Adamowicza. Cześć Jego pamięci!

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone