Zamknij
REKLAMA

Wykazali się odwagą podczas pożarów, zostali docenieni

17:33, 16.03.2019 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

W Starostwie Powiatowym w Wejherowie odbyła się uroczystość związana z bohaterską postawą policjantów, którzy ruszyli na pomoc mieszkańcom dwóch budynków, w których wybuchł pożar.

Starosta Powiatowy Gabriela Lisius oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej wręczyli wyróżnienia policjantom drogówki.

Policjanci z Wejherowa w styczniu i lutym 2019 roku narażając swoje życie przeprowadzili ewakuację mieszkańców budynku wielorodzinnego w Wejherowie i w Bożympolu Wielkim. Funkcjonariusze w każdym przypadku widząc gęsty dym wydobywający się budynku bez chwili wahania wbiegli do środka i natychmiast rozpoczęli ewakuację. W jednym przypadku mundurowi musieli wyważyć drzwi, gdyż mieszkańcy bloku już spali. Dzięki ich błyskawicznej reakcji nikomu nic się nie stało.

Gabriela Lisius, starosta wejherowski w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie insp. Beaty Perzyńskiej wyróżniła funkcjonariuszy sierżanta Wojciecha Boldę, post. Patryka Nurkowskiego oraz st. sierż. Wiesława Sychowskiego i st. post. Wojciech Naczke za godną naśladowania postawę. Również Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie st. bryg. mgr inż. Jacek Niewęgłowski wręczył policjantom wyróżnienia.

 

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

JohnyJohny

2 0

Szkoda że tylko bohaterowie są w Wejherowie inni też ratują i nie są tak wyróżni 21:38, 16.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone