Zamknij
REKLAMA

Stracili dom w pożarze. Apel o wsparcie!

07:55, 23.03.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Pogorzelcy z Miłoszewa nie są w stanie odbudować domu, który ogień strawił blisko trzy tygodnie temu. Ich najbliżsi proszą o wsparcie. Pomóc może każdy, wpłacając nawet najmniejszą kwotę.

Do pożaru w Miłoszewie doszło na początku marca. Choć rodzina, która straciła dach nad głową, otrzymała mieszkanie socjalne, to chce odbudować dom. Sami nie są w stanie sprostać temu przedsięwzięciu. Dlatego na portalu Pomagam.pl prowadzi zbiórkę pieniędzy.

- Zbiórka, którą organizuję, przeznaczona zostanie na odbudowę domu, który nie nadaje się już do zamieszkania – pisze Emilia Konkol. - Wierzę, że znajdą się osoby, które zechcą pomóc w jakikolwiek sposób, żeby moja rodzina jak najszybciej odzyskała swoje cztery kąty i dach nad głową.

Pogorzelcy nie ukrywają, że już otrzymali wsparcie od rodziny i przyjaciół, a także obcych i całkowicie anonimowych osób. Wierzą jednak, że znajdą się też inni ludzie dobrej woli, którzy nie przejdą obojętnie wobec tragedii, która ich spotkała.

- Wsparcie ludzi jest dla nas nie do opisania, za co bardzo mocno i z całego serca dziękujemy – pisze Emilia Konkol. - Uwierzcie mi, że dopóki nie dotyka nas taka sytuacja osobiście, to nie zdajemy sobie sprawy z wagi, jaką ma ona dla tych najbardziej poszkodowanych całą tą tragedią.

Do tej pory za pomocą portalu Pomagam.pl rodzinie z Miłoszewa udało się zebrać blisko 15 tys. zł. Zbiórkę pieniędzy wsparło prawie dwieście osób.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone