Zamknij
REKLAMA

Terminale płatnicze – jakie dają korzyści firmom?

09:05, 13.08.2019 | ?.W
Skomentuj
REKLAMA

Terminale płatnicze są udogodnieniem nie tylko dla klientów płacących kartą płatniczą. Również firmy, które decydują się na zainstalowanie terminala, mogą osiągnąć wiele korzyści. Dlaczego warto przyjmować płatności bezgotówkowe?

Wielu przedsiębiorców nie decyduje się na instalację terminali płatniczych, ponieważ obawia się kosztów związanych z obsługą czy użytkowaniem urządzeń do obsługi płatności bezgotówkowych. Tymczasem koszty są dziś znacznie niższe, niż jeszcze kilka lat temu. Co więcej, przy wciąż rosnącej popularności kart płatniczych, brak terminala działa na szkodę firmy. Klienci cenią sobie możliwość wyboru dogodnej dla nich formy płatności i coraz chętniej wybierają płatności bezgotówkowe. Jak przekonują, dają one wygodę, komfort i bezpieczeństwo!

Terminale płatnicze – korzyści dla firmy i klienta

Firma oferująca terminale płatnicze POS postrzegana jest przede wszystkim jako nowoczesna i przyjazna klientom. Klienci, jak sami przyznają, chętniej wracają do punktów, w których nie jest wymagana gotówka. Częściej też polecają taki punkt znajomym. Ale to nie wszystko. Z badań wynika, że konsumenci, którzy płacą kartą, wydają większe kwoty. Nie obawiają się bowiem, że zabraknie im gotówki w portfelu. Szukasz terminala płatniczego? Wejdź na stronę https://www.eservice.pl/strona-startowa/.

Terminale płatnicze oferują coraz częściej nowe rozwiązania, nie tylko w sferze płatności. Wiele urządzeń może służyć jako kantor, ponieważ umożliwia płacenie w obcej walucie. Część z nich zadziała też jak… bankomat, dzięki tzw. usłudze Cashback. Przy robieniu zakupów wystarczy poinformować kasjera o wypłacie preferowanej przez nas kwoty, zwykle nie wyższej niż 200 zł.

Zalet terminala karty płatniczej POS jest więcej. Urządzenia pozwalają zaoferować klientom doładowania telefonów, a także opłacanie rachunków. Dzięki transakcjom bezgotówkowym nie ma niebezpieczeństwa przyjęcia fałszywych banknotów i pomyłek w przeliczaniu gotówki, a także konieczności czasochłonnego wydawania reszty.  Ponadto, z przenośnym terminalem płatniczym można dotrzeć do klienta w każdym miejscu i o każdej porze.

Płatności bezgotówkowe? Naturalnie!

Płatności bezgotówkowe stają się coraz bardziej oczywistym wyborem i są dziś powszechnie obowiązującym standardem. Przynoszą korzyści nie tylko klientom, ale przede wszystkim przedsiębiorcom. Informacja „płatność tylko gotówką” w 2019 roku sprawia, że wielu klientów, użytkowników kart płatniczych, rezygnuje z zakupu lub skorzystania z danej usługi. Zamiast wyjścia ze sklepu, szukania najbliższego bankomatu i powrotu do danego punktu sprzedaży, wielu klientów woli udać się do konkurencji.

Terminale płatnicze pozwalają utrzymać dotychczasowych klientów i przyciągnąć nowych. Ponadto sprawiają, że klienci korzystają z naszych usług częściej i kupują więcej płacąc kartą!

(?.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

balkonbalkon

1 0

Więcej klientów, większe obroty - to chyba normalne, co nie? Akurat pod tym względem sporo się zmieniło - przecież ludzie kupują przede wszystkim z płatnością kartą. Kto nosi teraz ze sobą gotówkę? A poza tym - popatrzcie ile jest teraz w Polsce terminali eservice. Gdzie się spotykacie z czymś takim, żeby ich nie było? 10:23, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kimakkimak

0 0

Najlepiej wychodzi eservice, ale też w takich tematach chodzi o to, żeby współpracować z kimś sprawdzonym. Przecież chodzi o obrót kasą. Nikt nie będzie się ładować we współpracę z kimś przypadkowym. 10:22, 12.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA