Zamknij
REKLAMA

Rusza remont w wejherowskim szpitalu

15:15, 20.09.2019 | A.W
REKLAMA
Skomentuj

Rozpoczyna się remont Oddziału Chorób Wewnętrznych, Gastroenterologii i Geriatrii Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Inwestycja, której wartość opiewa na 1,6 mln zł, zakończona zostanie grudniu.

W ramach prac remontowych zaplanowano odnowienie łazienek i sal chorych, m.in. wymianę glazury i terakoty, grzejników, montaż nowych urządzeń sanitarnych, czy też drzwi wewnętrznych. Nadto wymienione zostanie oświetlenie sufitowe i zamontowana będzie instalacja przyzywowa.

- Wszystkie prace budowlane, które odbywać się będą na oddziale, wykonywane są w celu poprawy jakości usług szpitalnych, a przede wszystkim polepszeniu warunków hospitalizacji pacjentów oraz pracy naszego personelu – zapewnia Andrzej Zieleniewski, wiceprezes Zarządu Szpitali Pomorskich. – Wiemy, że remont będzie stanowił pewien dyskomfort, ale przed rozpoczęciem prac budowalnych, wywiesiliśmy już informacje o niedogodnościach na sąsiadujących oddziałach i w głównych punktach szpitala.

Łącznie na oddziale wyremontowanych zostanie: trzynaście sal chorych, siedem łazienek, dwie śluzy oraz toaleta dla personelu, a także magazyn czysty, magazyn bielizny brudnej, brudownik, pomieszczenie porządkowe, aneks dla pacjentów, pokój przygotowawczy pielęgniarek oraz gabinet zabiegowy.

 

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Fiona Fiona

2 0

Super ale lepiej dajcie specjalistyczne przychodnie bo do gastrologa trzeba jechać do Gdańska nie wspomnę o innych lekarzach 18:44, 20.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone