Zamknij
REKLAMA

Wszystkie rowery Mevo już wyprodukowane

21:22, 21.10.2019 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

Fabryka Nextbike GmbH poinformowała o zakończeniu produkcji wszystkich rowerów Mevo. Pełna flota 4080 jednośladów wyjedzie na ulice Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot po przeprowadzeniu wszystkich testów – zarówno przez Nextbike Polska, jak i OMGGS.

Mevo to największa, nie tylko w Polsce, ale także w Europie, flota rowerów 4G wspomaganych elektrycznie.

- Na ten moment czekaliśmy bardzo długo. Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, w ślad za fabryką w Niemczech, że zostały wyprodukowane już wszystkie rowery Mevo – powiedział Paweł Orłowski prezes Nextbike Polska. Dodał, że rowery po testach w Niemczech, najpierw trafią na kolejne testy na warszawski Żerań, a potem do Gdańska.

Obecnie mieszkańcy OMGGS mogą korzystać z około 1900 rowerów. Kolejnych 700 jednośladów jest już przygotowanych do odbioru, a pozostałe czekają na testy. Rowery Mevo są najbardziej zaawansowanymi technologicznie jednośladami w Polsce. Wyposażone są między innymi w komputer pokładowy, GPS oraz czytnik kart RFID. Testowane są wszystkie elementy, m.in. poprzez generowanie zwrotów, wypożyczeń, czy też korzystanie z funkcji postoju. Testy przeprowadzają pracownicy operatora systemu. Są to dedykowane osoby z Działu IT, Działu Utrzymania i Operacji oraz Serwisu Wdrożeniowego.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA