Zamknij
REKLAMA

„Wiatr w żagle”. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

09:49, 12.01.2020 | A.W
Skomentuj
REKLAMA

Na ulice wyszli wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zebrane w tym roku pieniądze przeznaczone zostaną na dziecięcą medycynę zabiegową. Akcji w regionie towarzyszą liczne licytacje, koncerty i pokazy.

To już 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ekipa Owsiaka gra pod hasłem: „Wiatr w żagle”. Sposobów na to, aby wesprzeć charytatywną akcję, jest mnóstwo. Oj, będzie się działo w regionie.

Wejherowo

Sztab WOŚP mieści się w Wejherowskim Centrum Kultury. Impreza, która staruje o godz. 12:30, została podzielona na osobne bloki obejmujące kilka prezentacji i występów. Usłyszymy m.in. hymn WOŚP w wykonaniu Orkiestry Dętej Fermata. Dodatkowo będziemy mogli wziąć udział w aukcji na sali głównej i obejrzeć występy grup tanecznych. Jak informuje Sebastian Niewola, koordynator sztabu wejherowskiego WOŚP, na scenie Filharmonii Kaszubskiej usłyszymy i zobaczymy wielu artystów, m.in. wychowanków Marty Formeli z sekcji pianina, młodych artystów ze studia piosenki i wokalu Bartłomieja Fica i sekcji perkusji WCK, a także tancerzy ze studia tańca Rytm Dance, artystów z teatru MO-SHE oraz tancerzy sekcji tanecznej Elżbiety Czeszejko.

Reda

Fabryka Kultury zaprasza do Zielonej Wioski w miejscowym aquaparku, gdzie funkcjonowała będzie kawiarenka i odbywały się będą liczne koncerty oraz licytacje. Na scenie wystąpią: Martyna Piesiak, Krzysztof Kreft, Agata Jasińska, Natalia Modzelewska, Redzka Orkiestra Dęta oraz Heavymetalowe Jaśki. Pełna atrakcji impreza rozpocznie się o godz. 15.

Rumia

W kipiący energią i pomysłami sztab miejski przekształci się hala widowiskowo-sportowa rumskiego MOSiR-u. Przedmioty, które zostaną wystawione na licytacje, to m.in. piłka koszykowa z autografem Marcina Gortata, koszulka z autografem Mai Włoszczowskiej, czy też kurs na ratownika WOPR. Imprezę, która wystartuje o godz. 13, uatrakcyjnią liczne występy wokalne, pokazy taneczne i sportowe. Dodatkowo zaplanowano zbiórkę datków do puszek i możliwość nabycia gadżetów WOŚP. Zorganizowana zostanie też kawiarenka, stoisko fryzjersko-kosmetyczne i punkt pokazowo-pomiarowy PCK.

(A.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

siemasiema

3 2

:-) do końca świata i jeden dzień dłużej! 11:26, 12.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

romanroman

2 4

dla oszusta , ludzie ogarnijcie się na basen dajecie ?
15:41, 12.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ludzieludzie

2 0

Nie słuchamy uwag *%#)!& :P 18:29, 12.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do redakcjido redakcji

2 0

o s z u s t a nie cenzurujecie, ale d e b i l a tak?
tak, Domciu, to było pod Twoim adresem :P 18:32, 12.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Romanado Romana

4 0

Dajesz na inną fundację. Bardzo gospodarną. Zasłynęła jachtem i bilbordami. My też na nią dajemy. Z naszych podatków. Więc wolę dobrowolnie dorzucić na WOŚP 19:21, 12.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA