Zamknij
REKLAMA

Nowoczesna siłownia w centrum miasta już otwarta

10:16, 24.01.2020 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

W stolicy powiatu otwarto nowy obiekt, w którym każdy może zadbać o swoją kondycję i sylwetkę.

Wejherowski Klub Kulturystyczny i Sportów Siłowych „Apollo” w Wejherowie działa już od niemal 10 lat. I wciąż się rozwija, czego najlepszym dowodem jest nowootwarta siłownia i klub fitness w samym centrum miasta.

Wczoraj oficjalnie otwarto klub, który mieści się na Placu Jakuba Wejhera 17/15 (wejście od strony ul. Wałowej). Nie oznacza to jednak, że sala, która była dotychczasową siedzibą klubu, przestaje istnieć - „Apollo” po prostu się rozrasta. Stali klienci oraz ci, którzy dopiero chcą zacząć ćwiczyć, zyskali zatem więcej miejsca, lepsze warunki do treningów i nowocześniejszy sprzęt.

Na uroczystość otwarcia zaproszono m.in. przedstawicieli władz miasta i sportowców.

- Zaczynaliśmy od siłowni, która następnie została uzupełniona o kolejne sekcje: fitness, strongman, cardio, crossfit, boks – wyjaśnił podczas otwarcia Bartłomiej Szreder z Klubu „Apollo”. - Teraz stworzyliśmy nowe miejsce. Idziemy z duchem czasu, chcemy zyskać nowych klientów i zaoferować im jak najlepsze warunki do treningów. Włożyliśmy w ten obiekt ogrom pracy – są nowe maszyny, wydajna wentylacja, nowe szatnie, prysznice. Ten nowy klub jest na naprawdę dobrym poziomie.

- Pamiętam, jak w tych pomieszczeniach znajdował się sklep meblowy - dodał Krzysztof Hildebrandt, prezydent Wejherowa. - Teraz, gdy tu wszedłem, to muszę powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem. Jest to klub stworzony bardzo nowocześnie. Wchodząc, czuje się świeży zapach – a to nie jest łatwe, aby w tego rodzaju klubie zapewnić taką wentylację, aby podczas ćwiczeń czuć się, jakby się było na świeżym powietrzu. Do tego klub znajduje się w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta.

W nowym klubie znajduje się siłownia i fitness (jest doskonale wyposażona sala do ćwiczeń z hantlami, sztangami i innym obciążeniem). Jest też sala cardio z maszynami typu bieżnia i orbitrek.

Natomiast sekcje crossfit, ciężary, strongman i boks zostają na dotychczasowej, dużej sali, przy ul. Wałowej 25.

- Zachęcam wszystkich, aby uprawiali sport – dodaje Bartłomiej Szreder. - Niekoniecznie siłowy, ale też biegi, pływanie i inne. Ważne, aby być aktywnym, bo aktywność to zdrowie.

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


takarztakarz

1 0

tokarka 23:10, 24.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone