Zamknij
REKLAMA

Szkoła podstawowa wprowadza nowatorskie rozwiązania

10:00, 22.05.2020 | N.S
Skomentuj
UG Wejherowo
REKLAMA

Prowadzenie zajęć lekcyjnych w dobie pandemii koronawirusa nie jest łatwym zadaniem. Po otwarciu szkół, dyrektorzy, nauczyciele i przede wszystkim uczniowie musieli przyzwyczaić i dostosować się do obowiązujących zasad na terenie całego kraju. 

Aby umilić uczniom czas w szkole oraz pracownikom ich pracę, Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Gościcinie wprowadziła zupełnie nowe rozwiązania, które ułatwiają czas spędzany w placówce. 

Na jednym z korytarzy, można dostrzec na ścianie ekran, który wyświetla ważne informacje dla uczniów tj. higiena, mycie rąk, zastępstwa na lekcjach oraz różne ciekawostki.  Kolejną przydatną rzeczą jest dotykowy monitor, który został zamontowany specjalnie dla rodziców uczniów. Dzięki technologii, opiekun może skontaktować się z dyrektorem online jak i sprawdzić oceny swojego dziecka. Jest to przydatne rozwiązanie dla rodzin, które nie mają dostępu do internetu bądź jest on w jakikolwiek sposób utrudniony. Nowością, jaką można ujrzeć w Szkole Podstawowej w Gościcinie jest również nowoczesna sala komputerowa. W pomieszczeniu znajdują się 24 stanowiska do pracy oraz nauki. Dyrektor szkoły, Arkadiusz Malinowski zapowiada, że to nie koniec pomysłów i nowych udogodnień. Należą się mu wielkie brawa za unowocześnienie placówki edukacyjnej, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich okresie. 

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA