Zamknij
REKLAMA

Zmiany w rozkładzie jazdy, 3,5 miesiąca utrudnień

10:00, 31.08.2020 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Dziś – od poniedziałku 31 sierpnia – zmienił się rozkład jazdy pociągów SKM. Jest to związane nie tylko z rozpoczynającym się 1 września nowym rokiem szkolnym, ale też z zamknięciem jednego toru w Gdańsku.

PKP SKM w Trójmieście informuje, że w związku z przebudową muru oporowego na odcinku Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Politechnika, zostanie zamknięty tor 501 (ten, którym pociągi SKM zazwyczaj jeżdżą w stronę Wejherowa). W związku z tym od 31 sierpnia do 12 grudnia na odcinku Gdańsk Wrzeszcz - Gdańsk Główny, pociągi SKM w obu kierunkach będą jeździły po jednym torze. Niektóre pociągi w stronę Gdańska Głównego będą kończyć bieg na stacji Gdańsk Wrzeszcz i wracać w stronę Gdyni.

Przypominamy, że od 1 lipca na terenie województwa pomorskiego obowiązuje Taryfa Pomorska. Bilety jednorazowe i okresowe w Taryfie Pomorskiej obowiązują w pociągach obu przewoźników (PKP SKM i POLREGIO), istnieje więc możliwość przesiadki i kontynuowania podróży np. ze stacji Gdańsk Wrzeszcz do stacji Gdańsk Główny pociągami POLREGIO.

- Prosimy o sprawdzanie na rozkładzie jazdy godzin odjazdu i przyjazdu Waszego pociągu do stacji docelowej, ponieważ czas jego przejazdu może się wydłużyć! - informują przedstawiciele przewoźnika.

Poza tym od dziś uległ znaczącym zmianom rozkład jazdy kolejek SKM na całej trasie. Więcej informacji i aktualny rozkład jazdy znajdują się w gablotach na peronach oraz na stronie internetowej www.skm.pkp.pl.

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA