Zamknij
REKLAMA

Ukradli Ci rower? Może czeka w komisariacie na odbiór

10:34, 09.09.2020 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi w drugiej połowie lipca br. zatrzymali złodzieja rowerów i wiele jednośladów zostało odzyskanych. Kilka z pojazdów nadal czeka na właścicieli.

Znaczna część właścicieli skradzionych rowerów została już ustalona i rowery zostały odebrane. Kilka z nich nadal czeka jednak na właścicieli.

- Prosimy właścicieli rowerów o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Rumi, gdzie po identyfikacji i złożeniu zawiadomienia (jeśli nie zostało dotychczas złożone), będzie mógł odebrać swój jednoślad – wyjaśniają policjanci. - Rowery były kradzione na terenie m.in. Redy, Rumi oraz Gdyni. Właścicieli jednośladów prosimy o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Rumi, można dzwonić pod numer 47 742 9922, można także kontaktować się mailowo: [email protected]

 

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

antoni szymonantoni szymon

0 0

Udzielamy prawdziwych pożyczek firmom i osobom fizycznym. Możesz ubiegać się o 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako osoba prawna lub firma. Nasze usługi są autentyczne i dobrze udokumentowane do celów prawnych.

E-mail do kontaktu: [email protected]

Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki 01:53, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA