Zamknij
REKLAMA

Tragiczny finał poszukiwań starszego mężczyzny

09:56, 25.11.2020 | R.K
Skomentuj
REKLAMA

Trwające od soboty poszukiwania mieszkańca miejscowości Toliszczek zostały zakończone. Niestety ich finał okazał się tragiczny - policjanci odnaleźli zwłoki mężczyzny.

Przypomnijmy: zgłoszenie o zaginięciu wpłynęło do policji w sobotę i dotyczyło 84-letniego mieszkańca miejscowości Toliszczek. W sobotę policjanci wraz ze strażakami prowadzili poszukiwania w rejonie miejscowości zaginięcia oraz w pobliskim terenie, w tym w lasach. W niedzielę do działań poszukiwawczych został włączony policyjny śmigłowiec, w którym policjanci z góry ponownie przeszukiwali miejscowość i jej okolice (łąki i pola oraz tereny leśne) zwiększając obszar poszukiwań. W działaniach brali udział nie tylko policjanci, ale także strażacy, grupy poszukiwawcze z quadami i psy tropiące. Podczas działań używany był także dron. W poniedziałek i wtorek także od rana policjanci prowadzili poszukiwania 84-latka. W zakresie poszukiwań nawiązano współpracę z nadleśnictwami.

Wczoraj po południu wejherowska policja poinformowała, że poszukiwania zostały zakończone. Odnaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało znaleziono w stawie, ok. 7 kilometrów od miejsca zaginięcia.

 

(R.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%