Zamknij
REKLAMA

Postawa najmłodszych godna naśladowania

14:00, 22.07.2021 | C.M.
Skomentuj fot. Karolina Kaja
REKLAMA

Na osiedlu 1000-lecia został otwarty plac zabaw z siłownią zewnętrzną, jak alarmują rodzice dzieci, które z niego korzystają ilość koszy na odpady jest niestety za mała.

W wyposażeniu placu zabaw znalazły się różnego rodzaju huśtawki, mini karuzele oraz linarium do wspinaczki dla najmłodszych. Dorośli podczas korzystania z siłowni zewnętrznej mają możliwość ćwiczenia na takich urządzeniach jak: narciarz podwójny, rower, biegacz, orbitrek a także stół do ping-ponga. Plac zabaw dla dzieci został ogrodzony, dokonano również nasadzeń nowej zieleni. Dodatkowo zostały zamontowane elementy małej architektury tj. ławki, stojak na rowery oraz kosze na odpady, których ilość jest niewystarczająca.

„Świetna sprawa tylko od piątku do dnia wczorajszego jeszcze na pewno nikt nie opróżnił koszy na śmieci, efekt jest taki, że wszystko się wysypuje, część porwał wiatr i rozdmuchał i pełno pszczół lata. Takie małe śmietnisko się zrobiło.” - pisze Pani Katarzyna w komentarzu.

Odpowiedzialnie do sprawy podeszli najmłodsi dając przykład innym. Postanowili samodzielnie uprzątnąć plac zabaw z którego korzystają i zaprezentować postawy godne naśladowania.

fot. Karolina Kaja

„Śmieci leżały na trawie bo zwyczajnie już nie było na nie miejsca, 2 małe śmietniki to zdecydowanie za mało. Jak widać dzieci zabrały się za sprzątanie – brawo dzieciaki. 6 worków wyrzucili sami.” - informuje również Pani Karolina publikując zdjęcia.

Osoby korzystające z nowo powstałego placu zabaw apelują o montaż większej ilości koszy na odpady aby sytuacja się nie powtarzała. Miejsce służące do zabawy i wypoczynku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i dorosłych, ważne aby panował na nim porządek.

fot. Karolina Kaja

(C.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%