Zamknij
REKLAMA

Festiwal Przygody WANOGA

11:00, 26.11.2021 | .
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Tutaj coś ciekawego znajdą dla siebie nie tylko zainteresowani podróżami, ale i też turystyką lub aktywnym spędzaniem wolnego czasu. Jest to największa tego typu impreza w północnej Polsce.

Program festiwalu obejmuje pokazy filmów, slajdów, fotografii z podróży po świecie. Impreza ma być inspiracją do pogłębiania wiedzy krajoznawczej, a także rozbudzenia zainteresowania walorami turystycznymi świata i regionu pomorskiego. Wśród gości festiwalu znajdą się ludzie oryginalni, często bardzo znani, którzy w sposób ciekawy zechcą podzielić się swoimi pasjami, dokonaniami i osiągnięciami. Będą wśród nich wyczynowi eksploratorzy, jak i autostopowicze, himalaiści i zwyczajni wędrowcy, odkrywcy i podróżnicy, grotołazi i żeglarze. Jednym słowem Ci wszyscy, dla których podróżowanie - bardziej niż celem samym w sobie - jest pasją i sposobem na doświadczanie życia. Dlaczego „WANOGA”? Wanoga - to słowo oznaczające w języku kaszubskim wycieczkę, podróż lub wędrówkę, a także określenie nieco z przymrużeniem oka kogoś kto wciąż wędruje, podróżuje, czyli wanożi. Dlaczego organizuje się WANOGĘ w Wejherowie? Wzbogacenie miasta i jego mieszkańców o unikatową imprezę, goszczącą w naszym regionie wspaniałych ludzi, to jest główna myśl organizatorów. Zarówno gości - prelegentów, jak i ciekawą świata publiczność. A także dlatego by, Wejherowo – piękne miasto, położone na uboczu aglomeracji gdańskiej - pokazać na zewnątrz. Dla kogo jest „WANOGA”?• dla środowiska podróżników z całej Polski,• dla fanów slajdów i dobrych filmów podróżniczych i przygodowych,• dla ludzi ciekawych świata i spotkania z innymi ciekawymi ludźmi,• dla lubiących aktywny tryb życia.

Termin festiwalu27-28 listopada 2021 r. w godzinach od 16:00 do 20:30.

Festiwal jest organizowany przez Polski Klub Przygody (www.klubprzygody.pl) i Wejherowskie Centrum Kultury (www.wck.org.pl)

źródło: Festiwal Przygody WANOGA/fb

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%