Zamknij
REKLAMA

W 360° dookoła Kosakowa

15:31, 09.02.2018 | G.B
REKLAMA
Skomentuj

Kosakowo i okoliczne miejscowości można teraz oglądać bez wychodzenia z domu. Wirtualną wycieczkę w technologii 360° umożliwił Urząd Gminy.

Internauci mogą na nowo odkryć popularne miejsca, tj. Aleja Lipowa w Mostach, klif w Rewie, pomost w Mechelinkach, czy też Centrum Edukacyjno-Sportowe. Można też oglądać panoramy lotnicze Mechelinek, Kosakowa i Rewy. Wszystko to z polem widzenia 360 stopni, w którym sami decydujemy o tym, co chcemy oglądać.

- Staramy się korzystać z różnych narzędzi promocji, wirtualny spacer jest jedną z nich – zapewnia Marcin Majek, zastępca wójta Gminy Kosakowo. - Kto nie odwiedza często gminy z pewnością zauważy sporo nowych inwestycji, szczególnie w naszych nadmorskich miejscowościach. Gmina dynamicznie się rozwija, osiedla się wielu nowych mieszkańców, dzięki naszej propozycji mogą lepiej poznać okolicę.

Na wirtualny lot z wysokości 300 m można wybrać się za pośrednictwem strony www.multimedialnespacery.pl/kosakowo/spacer.html. Warto zaznaczyć, że Multimedialny przewodnik po gminie Kosakowo to nie tylko fascynujące zdjęcia, ale i interesujące treści, z którymi internautów zapoznaje głos lektora.

(G.B)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone