Zamknij
REKLAMA

Bizneswoman Roku 2017 z Gościcina

10:00, 12.03.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W budynku Santor w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród w IX edycji konkursu Bizneswoman Roku. Nagroda główna w kategorii "Moja Firma" trafiła do Katarzyny Kolmetz z firmy Polipack w Gościcinie.

Firma, której współwłaścicielką jest Katarzyna Kometz specjalizuje się w  produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki inwestycjom w najnowocześniejsze technologie i rozwiązania przyjazne środowisku, sukcesywnie zwiększa sprzedaż eksportową swoich produktów, zdobywając kolejne rynki w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej i suplementów diety.

Jury konkursowe w uzasadnieniu werdyktu podało, że pani Katarzyna poradziła sobie na konkurencyjnym i niskomarżowym rynku, budując silną firmę i stabilne zatrudnienie w regionie. Pracuje z największymi podmiotami z branży kosmetycznej, spożywczej  i farmaceutycznej. Cały czas stawia na rozwój, inwestuje w technologie przyjazne środowisku wybudowała nowoczesną fabrykę opakowań. Sama o sobie mówi, że stworzyła firmę swoich marzeń.

Statuetki i wyróżnienia w IX edycji konkursu Bizneswoman Roku wręczone zostały w dziewięciu kategoriach: Liderka w Korporacji, Moja Firma, Start-up Roku, Pomysł na Biznes, Kobieta w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes oraz Male Champion of Change, w której po raz pierwszy nagrodzeni zostali mężczyźni działający na rzecz różnorodności i wspierania kobiet. W głosowaniu internautów wyłoniono Influencerkę Roku. Przyznano też nagrodę Grand Prix Kobieta Sztuki. Konkurs z roku na rok zyskuje na popularności, o czym może świadczyć rekordowa liczba zgłoszeń w tym roku wpłynęło ich ponad 260.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone