Zamknij
REKLAMA

Bezpłatny dzień na promie

11:00, 25.05.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
Stena Line

W piątek, 25 maja na terminalu Stena Line w Gdyni na małych i dużych miłośników morza czeka nie lada gratka. Tego dnia można zwiedzić statek Stena Spirit, a nawet wejść na mostek kapitański.

Tylko dzisiaj można zwiedzić wielki statek Stena Spirit, wejść na wszystkie pokłady a nawet złożyć wizytę na mostku kapitańskim. Normalnie promy pasażerskie nie są udostępniane do zwiedzania, więc to naprawdę wyjątkowa okazja. Dodatkowo wszyscy będą mieli szansę upolowania wakacyjnych rejsów w wyjątkowych cenach.

Dzień Otwarty Stena Line to okazja, aby zobaczyć wielki statek od środka, spędzić czas z rodziną i poznać uroki morskich podróży.  W restauracji można zjeść obiad, a na pokładach statku sprawdzić, jak wygląda prawdziwe SPA na morzu. Z wielkiego pokładu słonecznego można podziwiać widoki gdyńskiego portu, a na koniec poczuć się jak kapitan zwiedzając mostek kapitański.

Taka okazja trafia się tylko raz w roku w godzinach 13:00 - 18:00 (ostatnie wejście). Wstęp wolny na Terminal Promowy Stena Line w Gdyni, ul. Kwiatkowskiego 60. Dojazd autobusami linii 4F, co 20 minut sprzed dworca Głównego PKP w Gdyni. Tego dnia przejazd linią 4F (w obie strony) będzie bezpłatny dla wszystkich, którzy będą zwiedzać statek.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone