Zamknij
REKLAMA

Bezpłatna aktywizacja kobiet

12:00, 25.05.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Zaraz po wprowadzeniu programu „Rodzina 500 plus“ eksperci oszacowali, że z rynku pracy wycofało się 50.000 kobiet. By odwrócić ten niepokojący trend Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką postanowiła rozszerzyć sieć działań lokalnych ambasadorek ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA”.

Warsztaty, szkolenia i spotkania odbywają się cyklicznie, co 4 tygodnie w 27 miastach Polski. Najbliższe, bezpłatne spotkanie lokalne w województwie pomorskim odbędą się w Gdańsku 28 maja.

Główną misją projektu „Sukces TO JA” jest podnoszenie kwalifikacji kobiet oraz wymiana pomysłów i doświadczeń. Na co dzień, realizowana jest ona przede wszystkim poprzez działania edukacyjne, ale także wspomniane spotkania lokalne, warsztaty, prelekcje z aktywnymi przedsiębiorczyniami.

Gospodyniami spotkań są ambasadorki programu „Sukces TO JA” - kobiety, aktywnie działające w sferze biznesu od wielu lat. Tematyka warsztatów dotyka wielu różnych tematów wiązanych ze szczególnymi  wyzwaniami przed jakimi stają kobiety chcące pogodzić realizację wielu ról jakie pełnią każdego dnia. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.Rejestracja na spotkania odbywa się pod adresem www.sukcestoja.pl

 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone