Zamknij
REKLAMA

Pomagają ratownikom nad wodą

13:00, 20.07.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

W tym roku DHL Parcel po raz trzeci został sponsorem ratowników WOPR w województwie pomorskim i zachodniopomorskim, kontynuując akcję „Bezpiecznie z DHL i WOPR”. Dzięki temu turyści nad morzem będą jeszcze bezpieczniejsi. Sponsoringiem objętych jest w sumie 56 miejsc do wodnych szaleństw, w tym kąpieliska nadmorskie i śródlądowe.

DHL Parcel jako firma społecznie odpowiedzialna dotychczas prowadziła działania, by zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, co ma ścisły związek z działalnością firmy. Teraz zaangażowała się w zupełnie nowym obszarze.

-W sezonie letnim postanowiliśmy pójść o krok dalej i wesprzeć naszymi działaniami również ratowników – mówi Magdalena Bugajło, dyrektor ds. komunikacji i PR DHL Parcel.

Firma objęła działaniami sponsorskimi trzy jednostki: WOPR Pomorski, Elbląski i Kołobrzeg, wyposażając ratowników w stroje i akcesoria niezbędne do pracy.

-Nasza współpraca to doskonały przykład na to, jak dwie zupełnie różne branże mogą się wspierać, podejmując wspólne działania w trosce o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą – dodaje Bugajło.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone