Zamknij
REKLAMA

Umów się na randkę z biznesem!

13:28, 05.09.2018 | R.K
REKLAMA
Skomentuj

Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Biznesowa Szybka Randka. Wydarzenie odbędzie się w Gdyni 6 września w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym.

W biznesie najważniejsze są kontakty. Nieważne kogo Ty znasz, ważne kto zna Ciebie! Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje.

Takie spotkania, jak Biznesowa Szybka Randka, umożliwiają skrócenie dystansu i pozwalają zbudować podstawę relacji. Na Bussines Fast Date nie tylko znajdziesz się w jednej sali z potencjalnymi klientami i kontrahentami, tu będziesz miał okazję do porozmawiania z nimi twarzą w twarz.

Podczas kilkuminutowych rozmów w parach, osoby prezentują swoją działalność i rozmawiają o możliwej współpracy. W razie zainteresowania czyjąś działalnością następuje wymiana wizytówek. Potem, wzorem szybkich randek, przedstawiciele obu stron przechodzą do kolejnych stolików.

Zalet takiego spotkania jest wiele: w krótkim czasie poznasz wielu ciekawych ludzi biznesu, w odróżnieniu od kontaktu mailowego czy telefonicznego, tu już pierwszy kontakt jest twarzą w twarz, osoby przychodzące na takie spotkania z reguły są pozytywnie nastawione na poznawanie nowych ludzi i aktywne słuchanie, więc rozmowy są raczej przyjemne i niemęczące, wrócisz z całym plikiem wizytówek potencjalnych klientów, kontrahentów czy partnerów biznesowych.

Dla Uczestników: kawa, herbata, woda mineralna i słodki poczęstunek. Zapisy i bilety: https://biznesowaszybkarandka09.evenea.pl/

 

Termin i miejsce spotkania:
Gdynia, 6 września (czwartek)
Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni
Sala Koralowa, Budynek II
Al. Zwycięstwa 96/98
Godz. 9.00 – 12.00

(R.K)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone