Zamknij
REKLAMA

Wkrótce Kongres Nieruchomościowy

14:58, 05.09.2018 | M.G
REKLAMA
Skomentuj

28-29 września, w hotelu „Venecia Palace” w Michałowicach pod Warszawą, spotka się polska branża nieruchomościowa. Najwyższej klasy wystąpienia uznanych ekspertów,rozmowy o Facliity Managment na krajowym rynku to tylko część z planowanych tematów.

„Zabawą i żartem wypada się przecież posłużyć, ale podobnie jak snem i innymi rodzajami wypoczynku dopiero wtedy, kiedy spełnimy to co ważne i poważne.” - Cyceron
Nawiązując do tego cytatu, organizatorzy kongresu chcą, aby uczestnictwo w nim było zarówno ważne i poważne, traktujące o istotnych kwestiach związanych z rynkiem nieruchomości w Polsce jak i odpowiednio przyjemne. Aby tak się właśnie stało, organizator zapewnia najwyższej klasy wystąpienia uznanych ekspertów, a wiedza, którą oni przekażą z pewnością będzie mogła stanowić podwaliny pod przyszłe dobre i korzystne decyzje.

Aby umilić uczestnikom przyswajanie wiedzy i biznesowe rozmowy, po godzinach wytężonej pracy będą występy muzyczne na żywo, zabawy i rozrywka na najwyższym poziomie. A to wszystko w towarzystwie kulinarnych specjałów mazowieckiej kuchni. Organizatorzy kongresu mają nadzieję, że właśnie połączenie eksperckiej wiedzy i doskonałej zabawy sprawią, że wydarzenie będzie w pełni satysfakcjonujące dla jego uczestników.
18-stka zobowiązuje, a zatem wypada świętować „pełnoletniość” Kongresu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych.

Zapraszamy!

 


 

(M.G)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone