Zamknij
REKLAMA

Energa będzie przyjmować w urzędach

12:00, 26.09.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

Energa Obrót planuje uruchomienie mobilnych stanowisk sprzedażowo-obsługowych w gminach. Do współpracy w projekcie „Energa w Twojej gminie” zaproszono około 200 urzędów.

W ramach projektu, na terenie zaproszonych jednostek samorządowych mają powstać mobilne stanowiska sprzedażowo-obsługowe, dzięki którym klienci zyskają bezpośredni kontakt z pracownikami firmy.

W wybranych punktach mieszkańcy załatwią niezbędne formalności związane z usługami zakupu prądu, pakietów medycznych, opieki fachowców, telewizji internetowej, ubezpieczeń. W projekcie wezmą udział gminy, w których do tej pory nie było salonów sprzedaży Energi Obrotu, oraz z którymi spółka współpracuje już w ramach programu dla seniorów.

-Projekt powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów. Zależy nam, aby wszyscy mieszkańcy mogli sprawnie zasięgnąć informacji o naszej aktualnej ofercie czy wyjaśnić ewentualne wątpliwości, jakie będą mieli po otrzymaniu faktury za prąd. Cieszy nas pozytywny odzew lokalnych włodarzy i wierzę, że wspólnie możemy wiele zdziałać dla klientów i mieszkańców mniejszych społeczności – mówi Dariusz Chrzanowski, wiceprezes Energi Obrotu.

Stanowiska sprzedażowo-obsługowe będą miały formę stałych dyżurów. O ich częstotliwości zadecydują indywidualne ustalenia z poszczególnymi gminami. Pierwsze dyżury pracowników odbyły się już w gminie Lisewo i cieszyły bardzo dużym zainteresowaniem klientów.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone