Zamknij
REKLAMA

Szukają najlepszych przedsiębiorczyń

13:00, 26.09.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj
mat.prasowe

Już po raz X Sukces Pisany Szminką szuka najlepszych przedsiębiorczyń w Polsce. W jubileuszowej edycji na kandydatki i kandydatów czeka aż 10 kategorii i cenne nagrody. W konkursie nagradzane są najbardziej przedsiębiorcze Polki, które odważnie realizują projekty biznesowe, społeczne, naukowe i kulturalne oraz mężczyźni, którzy działają na rzecz wzmacniania roli kobiet w biznesie i budowania różnorodności.

Od początku misją konkursu jest promowanie dobrych praktyk, sukcesów kobiet na skalę ogólnopolską, wspieranie ich w rozwoju własnych firm i pomysłów oraz włączanie w dyskusję o zmianach mężczyzn na kluczowych stanowiskach tak, by mogły one następować szybciej.

W konkursie mogą zaistnieć zarówno duże firmy, które osiągają przychód powyżej 10 milionów złotych rocznie, jak i start-upy, czy też mniejsze, lokalne biznesy, które pozwalają kobietom spełniać się zawodowo i realizować własne pomysły. Poza kategoriami znanymi z poprzednich edycji – Start-up Roku, Liderka w Nowych Technologiach, Nauka i Biznes czy Kobieta Sztuki, pojawiają się nowe. Kategoria Moja Firma zmieniła się w Biznes Roku, z podziałem na firmy większe i mniejsze. Na laureatkę czeka cenna nagroda – studia MBA. Kategoria Pomysł na Biznes zmieniła się w Pomysł na Start/Biznes lokalny. Wraca również kategoria Działalność społeczna, w której honorujemy kobiety, działające na rzecz innych. Nową kategorią jest Grand Prix: Inspiratorka Roku – nagrodzona w niej zostanie kobieta, która przez ostatnią dekadę w szczególny sposób wspierała i inspirowała kobiety do działania, walki o swoje marzenia i realizowanie swoich pomysłów.

Kandydatki mogą zgłaszać się samodzielnie lub zostać nominowane przez osoby trzecie, które już zauważyły ich sukcesy i chciałyby, żeby docenili je także inni. Zgłoszenia oraz nominacji można dokonać poprzez formularz on-line na stronie www.bizneswomanroku.pl

Jeśli zgłoszenie nastąpi przez nominację od osób trzecich, kandydatka otrzyma maila z informacją o nominacji, linkiem do regulaminu oraz kategorii. Podejmując decyzję o starcie w konkursie, będzie musiała samodzielnie wypełnić formularz on-line we właściwej kategorii.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone